HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Addison Spruill - fot. Bodziach
Addison Spruill - fot. Bodziach
Środa, 16 sierpnia 2017 r. godz. 09:39

Addison Spruill na testach w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

24-letni Amerykanin, Addison Spruill będzie przynajmniej przez tydzień przebywał na testach w Legii. Zawodnik mierzący 193 centymetry, może grać na pozycji rzucającego oraz rozgrywającego. Oprócz gry w lidze akademickiej w USA, występował krótko w Japonii (Hamamatsu Higashimikawa Phoenix) oraz Katarze (Al Rayyan). W ostatnich miesiącach trenował indywidualnie w USA.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (3)

L, 16.08.2017 15:14 - *.6

Poruszaniem sie po boisku przypomina mi lbj

Kibic (L), 17.08.2017 08:29 - *.com.pl

To jakiś Mister Universum. Zobaczymy co pokaże w swojej grze. Sam kolor skóry nie powali naszych przeciwników na łopatki. A tak na niepoważnie to nasi zaczynają tworzyć tzw. "Ulicę Sezamkową". Kto oglądał kiedyś program TV dla dzieci po tym tytułem, ten wie o co chodzi.

chudini23, 17.08.2017 11:18 - *.1

Atletyczny jest niewątpliwie, natomiast jeżeli jest przymierzany na "1" to może to byc szok dla drużyny. Zupełnie inny typ zawodnika niż Wilczek - mega dynamiczny i z ciągiem na kosz. Przenosząc porównanie za ocean, to tak jakby zastąpić Steve'a Nash'a Russelem Westbrookiem. Niemniej, ciekawy grajek, trzymam kciuki żeby dał Legii jak najwięcej.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!