REKLAMA

Transfer ze Sportingu do Legii

źródło: Super Express - Wiadomość archiwalna

Po Rogerze Guerreiro na Łazienkowską mają trafić kolejni Brazylijczycy. I to nie byle jacy. Jeden z nich przenosi się do Warszawy wprost ze słynnego Sportingu Lizbona. To lewy obrońca Edson Luis da Silva. 28-letniego piłkarza reprezentuje znany brazylijski menedżer Jorge Baidek (współpracował m.in. z samym Jose Mourinho). Według dziennika "Correio de manha" wypożyczenie Edsona jest pewne.
- Legia nic nie zapłaci. Weźmie tylko na siebie utrzymanie piłkarza - twierdzą dziennikarze tej gazety. - Baidek twierdzi, że negocjacje jeszcze trwają, ale jest już bardzo blisko porozumienia - mówi z kolei dziennikarz gazety "Record", Joao Lopes w rozmowie z "Super Expressem". - Zapewne już dziś menedżer potwierdzi przejście Edsona do Legii - dodaje.

Edson ma imponujące CV (m. in.: Corinthians, Olympique Marsylia, Sporting). - W Lizbonie sobie nie poradził, ale to dobry piłkarz - zapewnia Lopes. A to nie koniec brazylijskich zakupów Legii. Dowiedzieliśmy się, że Legia właśnie finalizuje kontrakt z kolejnym Brazylijczykiem, reprezentowanym przez Mariusza Piekarskiego.

- Byłem w poniedziałek na Legii z pewnym Brazylijczykiem. To świetny piłkarz, ale nie mogę nic więcej zdradzić - powiedział Piekarski. Wygląda na to, że wiosna przy ulicy Łazienkowskiej upływać będzie w rytmie samby.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.