REKLAMA

SKLW organizuje wyjazd do Kielc!

SKLW - Wiadomość archiwalna

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa już od kilku dni robiło wszystko co możliwe, aby wyjazd na mecz ligowy do Kielc mógł się odbyć. Mimo nałożonej kary przez Ekstraklasę S.A. i tego, że dwaj członkowie Komisji Odwoławczej PZPN nie przebywają aktualnie w Polsce, nie poddaliśmy się i cały czas prowadziliśmy rozmowy. Miło nam poinformować, iż istnieje bardzo duża szansa na to, że Komisja Odwoławcza PZPN uchyli klauzulę natychmiastowej wykonalności decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy S.A., z dnia 20.04.06 dotyczącej zakazu udziału grup zorganizowanych kibiców Legii w dwóch kolejnych meczach wyjazdowych.
Na prośbę SKLW klub KP Legia Warszawa wystosował pismo do Korony Kielce o zarezerwowanie 700(!) biletów dla kibiców Legii na sektor gości.

Zapisy na wyjazd prowadzone będą 26 – 27 kwietnia 2006 r. (środa – czwartek) od godz. 10 do 17 w sklepiku przy wejściu na trybunę krytą. Informujemy również, że bilety można będzie nabywać wyłącznie z opłatą za przejazd. Z naszych informacji wynika, że nikt bez zakupionego biletu w Warszawie nie będzie mógł wejść na stadion Korony. Cena za przejazd wraz z biletem na mecz to 40 zł dla członków Stowarzyszenia oraz 50 zł dla pozostałych kibiców. Zapisać może się każdy, kto poda imię, nazwisko oraz PESEL! Bardzo prosimy o dokładne podawanie numeru PESEL ponieważ ewentualny zwrot pieniędzy w sytuacji, gdyby jednak wyjazd nie doszedł do skutku, będzie prowadzony wyłącznie na podstawie kompletnych danych. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji i wszyscy chętni obejrzą na żywo mecz w Kielcach.

Decyzja Komisji Odwoławczej PZPN zostanie ogłoszona w piątek i od razu będzie zamieszczona na naszej stronie internetowej WWW.SKLW.PL oraz portalach internetowych. Godzinę wyjazdu podamy również w piątek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.