REKLAMA

Wdowczyk przed meczem z Górnikiem

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

"Czeka nas bardzo trudne spotkanie. Będzie to dla nas najważniejszy mecz sezonu. Nic nie daje nam remis, więc zagramy o zwycięstwo. Chcemy już tym spotkaniem zapewnić sobie tytuł mistrzowski. Specjalnie nie trzeba zawodników do takiego spotkania mobilizować, bo wszyscy wiemy o co gramy. Jesteśmy przyzwyczajeni do gry przed dużą publicznością, więc komplet w Zabrzu nam nie przeszkodzi. Uważam, że jesteśmy faworytem tego meczu. Optymistyczne nastawienie, pozytywne myślenie to podstawa i tak musimy wybiec na boisko.
Trzeba być przygotowanym na wszystko, że będzie ulewa, gradobicie czy jeszcze coś innego. Ale obydwu zespołom przyjdzie grać w tych samych warunkach. Trudno powiedzieć w jakim ustawieniu zagra Górnik, ale muszą szukać punktów, a atut swojego boiska jest tutaj kluczowy" - powiedział przed meczem z Górnikiem trener Legii Dariusz Wdowczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.