Sparing: St. Etienne 5-2 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

O godzinie 19 rozpoczął się trzeci sparing Legii na francuskim zgrupowaniu. Dziś przeciwnikiem drużyny Dariusza Wdowczyka było AS Saint Etienne. W pierwszej części gry legioniści wystąpili w mocno eksperymentalnym składzie, co miało przełożenie na wynik - 4-1 dla St. Etienne. Gola dla Legii w 38. minucie strzelił Michal Gottwald. Tuż po zmianie stron Francuzi podwyższyli na 5-1, a w ostatniej minucie meczu po pięknej indywidualnej akcji wynik na 5-2 ustalił Roger Guerreiro.

Skład Legii: Fabiański (46' Mucha) - Jędrzejczyk (46' Szala, 70' Jędrzejczyk), Bregerie (63' Choto), Balde (63' Hugo), Kiełbowicz (63' Chałas) - Radović (71' Polniak), Vuković (63' Surma), Burkhardt (63' Erico), Korzym (46' Roger) - Gottwald (46' Włodarczyk), Polniak (46' Elton).

Relację z meczu możecie przeczytać na Legia.TV.