Grali przyjaciele

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Na ten weekend tradycyjnie zaplanowano mecze naszych zagranicznych przyjaciół. Den Haag podejmowało u siebie Utrecht, a Juventus miał się zmierzyć z Rimini. Ostatecznie ze względu na wydarzenia w trakcie meczu Catania - Palermo, zdecydowano odwołać wszystkie mecze we Włoszech i gracze "Starej Damy" nie wybiegli na boisko.
Eredivisie: Den Haag 1-1 Utrecht
Pierwszy mecz w 2007 roku, którego piłkarze z Hagi nie przegrali. Wynik spotkania ustalono już w pierwszej połowie. Jako pierwsi do siatki trafili goście. Jednak w 33. minucie do remisu doprowadził Rick Hoogendorp. Rezultat 1-1 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron żadna z ekip nie potrafiła pokonać rywala i skończyło się na podziale punktów.
Po 23. kolejkach "Bociany" zajmują 17. miejsce w lidze i tracą 4 punkty do bezpiecznego miejsca w tabeli. 11 lutego Den Haag podejmie u siebie Ajax Amsterdam.

Serie B: Juventus Turyn - Rimini