Grali przyjaciele

Bodziach i Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Juventusu wrócili na boisko, ale spotkanie ze słabą Vicenzą nie wyszło im najlepiej. Choć "Juve" wciąż przewodzi w Serie B, to drużyna Napoli zrównała się punktami z turyńczykami. Nie udało się urwać punktu graczom Den Haag w boju z Ajaxem Amsterdam.
Serie B: Vicenza Calcio 2-2 Juventus Turyn
Piłkarze Juventusu zremisowali w meczu z Vicenzą, który właściwie był już wygrany. Za sprawą Palladino i Del Piero 60, "Juve" prowadziło już 2-0. Niestety w 73. i 78. minucie bramki zdobywali zawodnicy Vicenzy obie drużyny podzieliły się punktami. Juventus stracił punktową przewagę nad Napoli, ale wciąż zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Eredivisie: Den Haag 1-2 Ajax Amsterdam
Po 20. minutach gry na Zuiderpark panowała radość nie do opisania. Po golu Santi'ego Kolka nasi przyjaciele prowadzili 1-0. Niestety po zmianie stron do konsekwentnych ataków ruszyli rywale i wbili gospodarzom dwa gole i ostatecznie skończyło się na 2-1 dla Ajaxu.
Po tej porażce Den Haag spadło na ostatnie miejsce w tabeli.