Oldboje: Legia 7-3 Inter

źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Wystartowała runda wiosenna I ligi oldbojów. W inauguracyjnej kolejce doszło do spotkania na szczycie. Na boisku AWF-u wicelider Inter Warszawa podejmował prowadzącą w tabeli Legię. Gospodarze po bramce Marka Jakóbczaka prowadzili 1-0, ale tuż przed przerwą wyrównał Adam Dąbrowski. W drugiej połowie brylował Mirosław Trzeciak, który trzykrotnie pokonał bramkarza Interu. Kolejne bramki dołożyli po przerwie Janusz Wojcieszkiewicz (dwie) i Roman Nowicki. W końcówce grającym w dziesiątkę gospodarzom (jeden z obrońców zbyt gwałtownie protestował przeciwko decyzji sędziego) udało się jeszcze zdobyć dwie bramki, ale ostatecznie Legia wygrała 7-3.

W Legii zagrali także: Ryszard Milewski, Jerzy Podbrożny, Marcin Włódarczyk, Adam Woźnicki, Robert Gostyński, Piotr Barchwic, Paweł Aleksandrowicz, Tomasz Smorągiewicz, Zbigniew Tietz, Piotr Redel, Dariusz Krajewski, Grzegorz Machnacki i Paweł Duliasz. W zespole Interu wystąpił m.in. były piłkarz Legii - Krzysztof Iwanicki.