REKLAMA

Istotne informacje o wyjeździe do Krakowa

SKLW - Wiadomość archiwalna

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa "Sekcja Sympatyków" informuje kibiców udających się na mecz Wisła - Legia:

- Zbiórka odbędzie się w dniu jutrzejszym, o godzinie 12:30, na ulicy Bonifraterskiej na przeciwko hotelu "Ibis".

- Pociąg specjalny do Krakowa odjedzie ze stacji Warszawa Gdańska, punktualnie o godzinie 13:18 i nie zatrzyma się na żadnej stacji do samego Krakowa.

- W drodze powrotnej pociąg zatrzyma się na stacjach: Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna i Warszawa Wschodnia (ok. 03:30)
- Podczas wsiadania do pociągu wyznaczone przez stowarzyszenie osoby sprawdzać będą bilety. Ze względu na ograniczoną w pociągu liczbę miejsc nie ma możliwości zakupu biletów na przejazd na dworcu. Dodatkowo informujemy osoby, które nie mają wejściówek na mecz, że kontrola biletów na stadionie Wisły Kraków jest szczególnie rygorystyczna i kibice nie będą mieli możliwości kupna biletów w kasach w Krakowie.
- Wszyscy kibice udający się na mecz zakładają białe koszulki lub białe bluzy.
- Każda osoba, która spowoduje zatrzymanie pociągu zostanie obciążona wysoką karą pieniężną, zapisaną w umowie pomiędzy stowarzyszeniem a przewoźnikiem.
- Przypominamy, że w trakcie wchodzenia na stadion będzie przeprowadzona rygorystyczna kontrola zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Pamiętajmy o tym szczególnie w trakcie podróży, tak abyśmy wszyscy mogli obejrzeć mecz.

Prosimy o przekazywanie tych bardzo ważnych informacji wszystkim kibicom wyjeżdżającym jutro do Krakowa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.