Projekt nowego stadionu Legii
REKLAMA

Przetarg na stadion dopiero po 15 sierpnia...

kosciesz, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz przyznała, iż budowa nowego stadionu na terenach Legii Warszawa to jedna z jej najpilniejszych spraw. O najnowszych pomysłach na wykorzystanie terenów pod Stadionem Dziesięciolecia na razie wie niewiele. "Nie potrafię powiedzieć nic o tym pomyśle, no bo gdzie miałby powstać ten nowy stadion? Na moście czy obok mostu Świętokrzyskiego?" - mówiła Gronkiewicz-Waltz o koncepcji budowy nowego obiektu sportowego obok Stadionu Dziesięciolecia, a nie na jego miejscu.
"Musiałabym poradzić się specjalistów, bo jest to dzisiejszy pomysł, zatem trudno coś więcej powiedzieć. Ale przecież tam nie ma zbyt dużo miejsca obok starego stadionu. Nie wiem, co to znaczy obok".

Prezydent Warszawy przyznała, iż jedną z najpilniejszych spraw jest budowa nowego stadionu na terenach Legii Warszawa. "Ja przede wszystkim muszę się martwić o tereny Legii, z tym mam wystarczająco dużo kłopotów. Myśleliśmy, że przetarg na budowę nowego stadionu odbędzie się w lipcu, ale dokumentacja nie jest jeszcze pełna i wszystko zostało o kilka tygodni opóźnione. Nie chciałabym powtórki sytuacji Krakowskiego Przedmieścia, gdy był przetarg, ale nie było pełnej dokumentacji. Nowego przetargu należy się spodziewać w drugiej połowie sierpnia" - wyjaśniła Gronkiewicz-Waltz.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.