Gol Majkowskiego w reprezentacji U-18

źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała w rozegranym w Kutnie meczu towarzyskim Rosję 2-0. Bramki dla biało–czerwonych zdobyli Robert Hirsz w 32. minucie z rzutu karnego i legionista Kamil Majkowski w 36. minucie.
Bohaterem pierwszego towarzyskiego meczu z Rosją został zawodnik Legii Warszawa Kamil Majkowski. W pierwszej części spotkania dwukrotnie po faulu na tym piłkarzu sędzia podyktował rzut karny, a w 36. min. napastnik reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców - czytamy na stronie PZPN.
Przez 90 minut przebywał na boisku drugi z legionistów - Przemysław Wysocki.

Skład Polski: Sandomierski - Solecki (78. Kalkowski), Siebert, Kursa, Wysocki - Rakowski (60. Kowal), Oziewicz (58. Matuszek), Łuczak (82. Babiarz), Janik (73. Wawrzyniak) - Majkowski (69. Żyła), Hirsz (64. Janota).