Legia przed meczem w Białymstoku

Koszykówka: Mostostal 61-64 Legia

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Koszykarze Legii zwyciężyli w wyjazdowym meczu z Mostostalem Białystok 64-61. Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny pomyślnie, już w pierwszej kwarcie osiągnęli oni kilkupunktową przewagę. W II kwarcie białostoczanie zbliżyli się jednak, a po zmianie stron wyszli nawet na prowadzenie. Na szczęście w II połowie Legia lepiej zagrała w obronie i odzyskała prowadzenie. Spotkanie do końca trzymało w napięciu, ale udane akcje w ataku i skuteczność Kamila Sulimy pozwoliły Legii wygrać po raz trzeci w obecnym sezonie. Za tydzień nasz zespół pauzuje (spotkanie z OSSM rozegrano awansem). Na parkiecie zobaczymy ich w sobotę, 3 listopada, kiedy na Bemowie zagrają z Piasecznem. Więcej w dziale Koszykówka