Porażka Rzeźniczaka i Grosickiego

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak zagrał 90 minut w przegranym przez Polaków 0-3 meczu z Hiszpanami. Spotkanie zostało rozegrane w ramach eliminacji do mistrzostw Europy do lat 21. Porażka oznacza, że Polska straciła nawet teoretyczne szanse na wyjście z grupy. Reprezentant Legii w tym meczu zapisał się w protokole sędziego, gdy został ukarany żółtą kartką. W 65. minucie na murawie pojawił się także Kamil Grosicki. Całe spotkanie rozegrał były legionista Dawid Janczyk.
Hiszpania 3-0 Polska
Kamil Glik 40 (s), Bojan Krkic Pérez 90, Diego Capel Trinidad 90

Polska: Bartosz Białkowski - Mariusz Pawelec, Jakub Rzeźniczak, Piotr Polczak, Przemysław Kocot (46 Witold Cichy) - Piotr Ćwielong (65 Kamil Grosicki), Cezary Wilk, Kamil Glik, Radosław Majewski (71 Dawid Jarka), Szymon Pawłowski - Dawid Janczyk.

Hiszpania: Roberto Jiménez Gago - Miguel Torres Gómez, Gerard Piqué Bernabéu, Marc Torrejón Moyá, Ignacio Nacho Monreal Eraso - Javier Martínez Aguinaga, Sisinio González Martínez (74 Alejandro Alfaro Ligero), Esteban Granero Molina (65 Juan de Dios Prados López), Jose Manuel Jurado Martín (26 Juan Manuel Mata García), Diego Capel Trinidad - Bojan Krkic Pérez.