Grali przyjaciele

W sobotnich spotkaniach Zagłębie Sosnowiec i Juventus Turyn podzieliły się punktami z rywalami. Spotkania obu drużyn zakończyły się bezbramkowymi remisami. W Sosnowcu, w związku z awarią oświetlenia, mecz rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem. Bardzo słabo wypadł Den Haag w dzisiejszym spotkaniu z Omniworld. Nasi przyjaciele doznali dotkliwej porażki.
I liga: Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań
Zaledwie 4500 widzów oglądało spotkanie Zagłębie z Lechem. Podczas debiutu na Ludowym były problemy z murawą, tym razem nawaliło oświetlenie. Jupitery udało się odpalić dopiero o 17:33 i zawody przesunięto o pół godziny - mecz rozpoczął się o 18:30. Żadnej z drużyn nie udało się skutecznie zaatakować bramki przeciwnika i sosnowiczanie podzielili się z "Kolejorzem" punktami. Zagłębie nadal zamyka tabelę ekstraklasy.

Serie A: AC Milan 0-0 Juventus Turyn
Na San Siro zmierzył się Milan z Juventusem. Mimo wielu okazji z obu stron, żaden z graczy "Starej Damy" nie potrafił pokonać Didy. Lider Juventusu, Del Piero, na boisku pojawił się dopiero w 71 minucie, zmieniając Iaquintę. Właśnie on mógł rozstrzygnąć losy spotkania, ale w doliczonym czasie gry, wychodząc na czystą pozycję, znalazł się na spalonym. Chwilę wcześniej bliski strzelenia bramki dla Milanu był Maldini. Po bardzo zaciętej walce spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem.

Jupiler League: FC Omniworld 4-0 Den Haag
Wysoką porażkę w drugiej lidze holenderskiej zanotował Den Haag. "Bociany" ostatnio radziły sobie coraz lepiej, ale wyjazdowe spotkanie z Omniworld zupełnie im nie wyszło. Gospodarze prowadzenie objęli tuż przed przerwą. Po zmianie stron dołożyli kolejne trzy trafienia i ostatecznie zwyciężyli aż 4-0.