Juventus w 1/4 finału Pucharu Włoch

Wczoraj piłkarze Juventusu Turyn wywalczyli awans do 1/4 finału Pucharu Włoch, w którym prawdopodobnie zmierzy się z Interem Mediolan. Piłkarze "Starej Damy" w 1/8 finału wyeliminowali Empoli. Spotkanie rozopczęło się po myśli gospodarzy - już po 10 minutach Juve prowadził 2-0 po trafieniach Marchionniego i Nedveda.
Końcówka pierwszej połowy należała do przyjezdnych, którzy w doliczonym czasie pierwszej połowy doprowadzili do wyrównania. Po zmienie stron najpierw Juventus ponownie wyszedł na prowadzenie za sprawą Iaquinty, a chwilę później ponownie wyrównało Empoli. Na kolejne dwa trafienia gospodarzy przyjezdni nie znaleźli już odpowiedzi i turyńczycy zwyciężyli 5-3, zapewniając sobie awans do kolejnej rundy krajowego pucharu.