Fani Legii do samego końca wspierali swój zespół - fot. Tomek Janus

Koszykówka: Legia 66-69 Mostostal

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś spotkaniu w hali przy Obrońców Tobruku koszykarze Legii przegrali 66-69 z Mostostalem Białystok. Gospodarze prowadzili po dwóch kwartach sześcioma punktami. Niestety w kolejnej odsłonie podopieczni Roberta Chabelskiego roztrwonili przewagę i rywale mogli cieszyć się z prowadzenia. W ostatnich dziesięciu minutach legioniści wzięli się za odrabianie strat, ale w kluczowych momentach meczu fatalnie pudłowali i to białostoczanie zgarnęli całą pulę. Szkoda zwłaszcza akcji sam na sam z koszem, której nie wykorzystał Krystian Świech - wtedy Legia mogła wyjść na jednopunktowe prowadzenie. Relację z meczu oraz fotoreportaż znajdziecie w dziale Koszykówka.