Grali przyjaciele

Trzy punkty w meczu u siebie zdobył Den Haag. Gospodarze szybko objęli prowadzenie i do końca meczu go nie oddali. Słabiej poradził sobie Juventus, który u siebie zaledwie zremisował z Sampdorią.
Jupiler League: Den Haag 2-1 FC Dordrecht
Komplet punktów przed własną publicznością zdobyli piłkarze Den Haag. Spotkanie rozpoczęło się po myśli "Bocianów", którzy już w 22 minucie meczu, za sprawą, Van de Haara, objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą padł drugi gol dla Den Haag, a prowadzenie 2-0 udało się utrzymać do 73 minuty. Wtedy zawodnik gości strzelił bramkę kontaktową, ale było to wszystko, co pokazała drużyna przyjezdna. Zwycięskie spotkanie swojej drużyny obejrzało 4 tysiące widzów.

Serie A: Juventus Turyn 0-0 Sampdoria Genua
Kompletu punktów u siebie nie zdobył Juventus. W spotkaniu z Sampdorią zaledwie bezbramkowo zremisował. Ani Del Piero, ani Trezeguet i wprowadzony po przerwie Iaquinta nie potrafili pokonać Castelazziego. W związku z tym, "Stara Dama" wciąż zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale strata do lidera wynosi już 9 punktów.