Hokej: Legia 2-15 JKH Czarne Jastrzębie

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Druga wysoka porażka Legii z JKH Jastrzębie miała miejsce w niedzielę. Po 1-15 w sobotnim spotkaniu, w niedzielę legioniści dwukrotnie pokonali bramkarza gości. Po pierwszej tercji przyjezdni prowadzili 3-1. W kolejnych 20 minutach przewaga Jastrzębia wzrosła - ta część gry zakończyła się wynikiem 1-5. W ostatniej części gry do bramki strzelali już wyłącznie zawodnicy JKH. Ostatecznie spotkanie zakończyło się ich wygraną w stosunku 15-2. Za tydzień czekają nas wyjazdowe spotkania z Naprzodem Janów. Więcej informacji i zdjęcia w dziale Hokej