Grali przyjaciele

Piłkarze Den Haag nie mieli zbyt wiele szczęścia i zaledwie zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Veendam. Decydującą bramkę stracili w 90 minucie. W końcu przekonująco wygrał Juventus, który w wyjazdowym spotkaniu nie dał szans Livorno. Pewna wygrana odniesiona została za sprawą Trezegueta, Del Piero i Zanettiego.
Jupiler League: BV Veendam 3-3 Den Haag
Remis w wyjazdowym spotkaniu z Veendam z pewnością nie mógł ucieszyć fanów z Hagi. To goście bowiem przeważali i do przerwy prowadzili jedną bramką. Zaraz po zmianie stron drugiego gola zdobył Cornelisse. Od 64 minuty rozpoczęła się pogoń gospodarzy, którzy najpierw zdobyli kontaktową bramkę, a 10 minut później doprowadzili do wyrównania. Siedem minut przed końcem meczu Knijnenburg ponownie wyprowadził Den Haag na prowadzenie. Kiedy kibice czekali już na końcowy gwizdek sędziego, padła wyrównująca bramka. "Bociany" zajmują ósme miejsce w tabeli z 14-punktową stratą do lidera. Veendam plasuje się trzy lokaty niżej.

Serie A: Livorno 1-3 Juventus Turyn
Pewne zwycięstwo Juventusu w wyjazdowym spotkaniu zapewnił duet Trezeguet-Del Piero. Ten pierwszy po 30 minutach spotkania otworzył wynik meczu. Na początku drugiej połowy drugą bramkę zdobył Del Piero, a składna akcja wspomnianej dwójki, zakończona golem Trezegueta w 63 minucie wyprowadziła "Starą Damę" na prowadzenie 3-0. Mimo, że gospodarze od 54 minuty grali w osłabieniu, w końcówce strzelili honorową bramkę. Na więcej turyńczycy nie pozwolili. Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Juve i kibice z Turynu liczą na równie dobrą grę swojej drużyny przeciwko Interowi. Juventus zajmuje 3 miejsce w tabeli i trafi 10 punktów do lidera.