Grali przyjaciele

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Trzeba przyznać, że miniony weekend nie był udany dla naszych przyjaciół. Piłkarzom z Hagi w ostatnich minutach uciekły ligowe punkty. Natomiast Juvetnus Turyn nie zdołał pokonać Cagliari na własnym boisku.
Jupiler League: Den Haag 0-1 Den Bosch
Zawodnicy z Hagi ulegli 0-1 Den Bosch. Pretendenci do awansu do Eredivisie upragnionego gola zdobyli dopiero w 90. minucie. Szczęśliwym zdobywcą bramki był Arturo ten Heuvel, który na murawie pojawił się wraz z początkiem drugiej połowy.
Po 26. spotkaniach nasi przyjaciele zajmują 9. miejsce w lidze z 37 punktami na koncie. Do końca rozgrywek pozostało 12 kolejek.

Serie A: Juventus Turyn 1-1 Cagliari
Kolejny raz Juventus nie potrafił wykorzystać atutu swojego boiska. Tym razem doszło do podziału punktów z Cagliari. Jako pierwsi do siatki trafili rywale. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Bianco. Radość przyjaznych nie trwała długo. Niespełna 60 sekund później wyrównał Pavel Nedved i wynikiem 1-1 zakończyła się ta potyczka.
Po 21. kolejkach "Stara Dama" zajmuje 3. miejsce mając 12 punktów straty do liderującego Interu Mediolan i o 4 "oczka" mniej od AS Romy.