Koszykówka: KS Piaseczno 77-70 Legia

turi i Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Nie udał się rewanż koszykarzom Legii w Piasecznie. Dziś podopieczni Roberta Chabelskiego przegrali z miejscowym KS 77-70. Początek meczu należał do legionistów. Niestety wyrobiona przewaga w pierwszej kwarcie została roztrwoniona do przerwy. Wówczas do gospodarze prowadzili 40-34. W trzeciej części meczu różnica dochodziła nawet do 15 punktów! Choć w ostatniej kwarcie Legia zbliżyła się do rywali na 3 "oczka", to ostatecznie górą byli gospodarze, którzy w końcówce popełnili mniej błędów i niestety sprawiedliwie dobili warszawski zespół. Więcej informacji w dziale Koszykówka.