Reprezentacja: Polska 2-0 Czechy

Woytek - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski wygrała z Czechami 2-0 w towarzyskim meczu podczas zgrupowania na Cyprze. Pierwszy gol dla "biało-czerwonych" padł już w 6. minucie po strzale Łobodzińskiego. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą - w 29. minucie Petra Czecha pokonał Mariusz Lewandowski. Pięć minut później Artur Boruc obronił rzut karny, który wykonywał Jan Koller. 13 minut rozegrał legionista Jakub Wawrzyniak.
Polska 2-0 (2-0) Czechy
1-0 - 6 min. Łobodziński
2-0 - 29 min. Lewandowski

Skład Polski: Boruc (46' Fabiański) - Wasilewski, Bąk (46' Jop), Michał Żewłakow, Bronowicki (77' Wawrzyniak) - Łobodziński (83' Murawski), Dudka, Lewandowski, Krzynówek, Smolarek (66' Zahorski) - Wichniarek (46' Żurawski)

żółte kartki: Michał Żewłakow - Grygera, Koller, Matejovsky

sędziował: Stelios Tryfonos (Cypr)