Koszykówka: Legia 76-84 Pierniki Siden Toruń

Raffi i turi - Wiadomość archiwalna

Po zaciętym spotkaniu Legia przegrała 76-84 z toruńskim Sidenem. Spotkanie zaczęło się fatalnie dla naszej drużyny, bo po licznych niecelnych rzutach przegrywaliśmy aż 2:17 (!). Aż do początku 3 kwarty przewaga torunian delikatnie rosła. Od stanu 36:58 inicjatywę przejęli jednak legioniści, którzy na 3 minuty przed końcem doprowadzili do remisu po 76. Nieskuteczność na linii rzutów osobistych i niepotrzebne straty w samej końcówce nie pozwoliły jednak na odniesienie zwycięstwa. Więcej informacji w dziale Koszykówka