Polska 2-3 Obcokrajowcy

Woytek - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski rozegrała dziś w Szczecinie towarzyski mecz z zagranicznymi gwiazdami ligi polskiej. Gwiazdy okazały się lepsze i wygrały 3-2. Do przerwy obcokrajowcy prowadzili 2-0 po golach Arboledy i Ivanowskiego. Polacy kontaktową bramkę zdobyli w 74. minucie po główce Garguły. Dwa ostatnie trafienia w tym spotkaniu były dziełem legionistów. Najpierw Takesure Chinyama podwyższył na 3-1 dla obcokrajowców, a minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik ustalił Jakub Wawrzyniak.
0-1 - 1 min. Arboleda
0-2 - 40 min. Iwanovski
1-2 - 74 min. Garguła
1-3 - 79 min. Chinyama
2-3 - 89 min. Wawrzyniak

Skład Polski: Kowalewski (66' Przyrowski) - Bartczak (66' Danch), Kuś, Wawrzyniak, Magiera (46' Baran) - Zahorski (46' Bonin), Pazdan (46' Kuklis), Murawski (41' Garguła), Krzynówek, Kolendowicz (46' Goliński) - Piszczek (66' Majewski).

Skład Obcokrajowców: Dolha (46' Mucha) - Mynar (46' Durdević), Kumbev (46' Astiz), Sretenović (46' Hernani), Arboleda - Radović (46' Napoleoni), Vuković (46' Cantoro), Hermes (46' Roger), Edson (46' Edi Andradina) - Micanski (46' Sotirović), Ivanovski (46' Chinyama)

żółte kartki: Kuś - Arboleda