Grali przyjaciele

Pewne wygrane Olimpii i Zagłębia i wysoka porażka Pogoni - to bilans sobotnich gier naszych przyjaciół. Przegrały również nasze zagraniczne zgody - Juve i Den Haag.
II liga: Zagłębie Sosnowiec 3-0 Victoria Koronowo
Wygrana Zagłębia nad Victorią nie była zagrożona ani przez moment. Sosnowiczanie pierwszego gola zdobyli już w 90 sekundzie gry - do bramki gości trafił Krzysztof Myśliwy. 12 minut później na 2-0 podwyższył Adrian Marek. Gospodarze ostatnią bramkę zdobyli w 51 minucie. Wtedy rzut karny bezbłędnie wykonał Rafał Bałecki. Spotkanie obejrzało 900 widzów.

II liga: Nielba Wągrowiec 3-0 Pogoń Szczecin
Pogoń fatalnie zagrała w Wągrowcu i poniosła wysoką porażkę. Gospodarze prowadzenie objęli w 10 minucie spotkania. Niestety już do przerwy "Portowcy" przegrywali 2-0 i do tego... grali w 10. Kolejnego gracza Pogoń straciła w 58 minucie, kiedy Piotr Kołc ukarany został drugą żółtą kartką. Trzeci gol dla Nielby padł minutę przed końcem spotkania, wcześniej zaś szczecinian od straty bramki uratowała poprzeczka.

III liga: Olimpia Elbląg 6-0 Pogoń Łapy
Olimpia bardzo pewnie pokonała Pogoń Łapy na własnym stadionie. Bramki dla olimpijczyków zdobyli Kolosov 2, Stawiński, Chmielecki, Biegański i Kowalczyk. Już za tydzień nasi przyjaciele jadą na wyjazdowe spotkanie do Mrągowa. "Jedź z nami na wyjazd rundy" - mobilizują się żółto-biało-niebiescy.

Serie A: Juventus Turyn 1-2 Palermo
Niespodziewana porażka Juve przed własną publicznością. Prowadzenie objęli goście w 24. minucie gry. Wyrównał 6 minut przed przerwą Del Piero. W 81 minucie to goście zdobyli zwycięską bramkę i zainkasowali komplet punktów. Juventus od 41 minuty grał w dziesiątkę, kiedy Sissoko ukarany został drugą żółtą kartką.

Eredivisie: FC Groningen 3-0 Den Haag
Wysoka porażka Bocianów na wyjeździe. Groningen prowadzenie objął w 11 minucie. Kwadrans później na 2-0 podwyższył Evgeny Levchenko, a wynik 20 minut przed końcem ustalił Marcus Berg. Spotkanie obejrzało 22 tys. fanów.