Mecz Legia Champions z reprezentacją Warszawy - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Legia Champions 8-4 Warszawa podczas dnia otwartego

Piotr Galas - Wiadomość archiwalna

Mecz byłych gwiazd Legii i reprezentacji Warszawy był centralnym punktem niedzielnego dnia otwartego na Łazienkowskiej. Od południa bramy stadionu Legii były otwarte dla wszystkich kibiców. Kilkuset fanów, którzy zgromadzili się pod sceną ustawioną za trybuną Krytą mogło obejrzeć pokaz mody w wykonaniu piłkarzy Legii, pokaz taneczny grupy Hasao, karate i koncert zespołu Queens. W spotkaniu rozegranym na głównej płycie lepsi okazali się czepmioni Legii wygrywając 8-4.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dnia otwartego:

Fotoreportaż z dnia otwartego - 60 zdjęć Piotra Galasa
Ponadto najmłodsi mogli brać udział w konkursach, pograć w Fifę 09 i oczywiście wziąć autografy od piłkarzy pierwszej drużyny. Na Łazienkowską przybył nawet właściciel Mariusz Walter.

W drużynie Legia Champions wystąpili m.in. Szczęsny, Czykier, Jóźwiak, Pisz, Zieliński, Kucharski, Podbrożny. Do przerwy (mecz trwał 2x30 minut) legioniści prowadzili 2-1 po golach Podbrożnego i Kucharskiego. Drużyna Warszawy odpowiedziała jednym trafieniem Koseckiego. Po zmianie stron fani obejrzeli dużo więcej bramek, a strzelali je Fedoruk, Cyzio, Pisz, Podbrożny. Dla Warszawy trafił jeszcze Sebastian Szymański, Roman Kosecki i Jakub Kosecki.

Fotoreportaż z dnia otwartego - 60 zdjęć Piotra Galasa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.