Koszykówka: Rosa Sport 84-66 Legia

Koszykarze Legii nie sprawili niespodzianki w Radomiu. Legioniści przegrali z Rosa Sportem 66-84. Jeszcze do przerwy na tablicy widniał remis. O porażce zadecydowała słaba w naszym wykonaniu trzecia kwarta, wygrana przez gospodarzy 27-8. Kolejne spotkanie Legia zagra za tydzień na Bemowie z Astorią Bydgoszcz. Liczymy, że gorący doping, podobnie jak przed rokiem, poprowadzi naszą drużynę do zwycięstwa nad faworytem z Bydgoszczy. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Punkty dla Legii: Wojtyński 21 (4), Zajączkowski 20 (3), Grzejszczyk 11, Piotrowski 6, Rudko 4, Holnicki 2, Złomańczuk 2, Chojecki 0, Opalski 0.