Maciej Rybus pod polem karnym Alemannii - fot. Tomek Janus

Sparing: Alemannia Aachen 1-2 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W rozegranym koszmarnych warunkach atmosferycznych sparingu Legia pokonała zespół 2. Bundesligi Alemannię Aachen 2-1. Niemcy objęli prowadzenie już w 7. minucie po strzale Daniela Brinkmanna. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron na pokrytej śniegiem murawie lepiej radzili sobie legioniści. Do wyrównania w 73. minucie doprowadził strzałem z główki Inaki Astiz, a dziesięć minut później wynik ustalił Adrian Paluchowski, który najpierw trafił w poprzeczkę, ale piłka wróciła do niego i wykorzystał dobitkę.