Siatkówka: Czarni 2-3 Legia

Siatkarze Legii rozegrali dziś drugie spotkanie fazy play-out z Czarnymi Pruszcz Gdański. Wyjazdowe spotkanie miało bardzo dramatyczny przebieg. Gospodarze prowadzili już 2-1 w setach i od zapewnienia utrzymania dzieliło ich zwycięstwo w jednym secie. Na szczęście legioniści wyrównali stan pojedynku, a następnie wygrali tie-breaka 15-13! Dzięki wygranej podopieczni Witolda Poinca przedłużyli swoje szanse na utrzymanie bez konieczności gry w barażach. Decydujące, trzecie spotkanie z Czarnymi rozegrane zostanie w najbliższą środę o 17 przy ulicy Braci Załuskich w Warszawie. Liczymy, że fani Legii pomogą naszej drużynie w tym decydującym pojedynku. Więcej w dziale Siatkówka.