Koszykarze Legii na zakończenie sezonu pokazali się z bardzo dobrej strony - fot. Bodziach

Koszykówka: Legia 82-74 AZS Kutno

Koszykarze Legii pokonali w sobotnim meczu w hali przy ul. Obrońców Tobruku drużynę AZS Kutno 82-74. Spotkanie miało dwa oblicza: w pierwszej połowie niemal od początku goście uzyskali kilku punktową przewagę, a w drugiej kwarcie przekroczyła ona nawet na moment 10 oczek. Na szczęście w drugiej połowie legioniści zabrali się do roboty. Doskonale dysponowany Wojtyński trafiał zarówno z półdystansu jak i zza linii rzutów za 3. Po meczu klub, który od niedawna sponsoruje U..., przygotował dla kibiców grilla i konkursy, w których do wygrania były karnety. Więcej informacji znajdziecie w dziale Koszykówka.