Wypożyczeni: Kucharczyk strzela, Skaba na czysto

Fumen - Wiadomość archiwalna

Całkiem udany weekend dla wypożyczonych legionistów. W ligowym meczu Zagłębia Lubin całe spotkanie rozegrał Martins Ekwueme. Piąte trafienie w obecnym sezonie zdobył Michał Kucharczyk. Natomiast Wojciech Skaba zaliczył już czwarty mecz, w którym zachował czyste konto.

Maciej Korzym zaliczył asystę w meczu z Ruchem Chorzów, ale i sam powinien wpisać się na listę strzelców. Napastnik wypożyczony z Legii nie wykorzystał jednak żadnej z trzech sytuacji sam na sam.

Wypożyczeni legioniści

Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Polonią Warszawa
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - do 81 minuty w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów. Asysta przy pierwszej bramce.
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Jeziorakiem Iława. Otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 19.
Łanucha Damian (Resovia) - od 90 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Kolejarzem Stróże
Majkowski Kamil (Znicz) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Szczecin
Skaba Wojciech (Polonia B.) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Piastem Gliwice
Świdzikowski Maciej (Radomiak) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Pogonią Siedlce
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Warszawa