REKLAMA
REKLAMA

5 tysięcy widzów na meczu Wisła - Legia?

Bodziach, źródło: wislakrakow.com / SKWK - Wiadomość archiwalna

Zanosi się na to, że mecz Wisły po raz pierwszym w tym sezonie zgromadzi komplet widzów na stadionie Ludowym. "Biała Gwiazda" ma pozwolenie na wpuszczenie 5 tysięcy fanów i w piątek na meczu z Legią prawdopodobnie tyle właśnie osób zasiądzie na stadionie w Sosnowcu.

"Jest spore zainteresowanie. Przez pierwsze 4 godziny sprzedaży bilety kupiło 600 osób" - przyznaje rzecznik Wisły Adrian Ochalik. Sprzedano już wszystkie bilety na trybunę Krytą. W sprzedaży pozostało jeszcze sporo wejściówek na odkrytą.

Dotychczas wiślacy do Sosnowca podróżowali jednym pociągiem specjalnym. Na piątek przygotowano dwa. Ne meczu nie będzie natomiast kibiców Legii. Wisła nie ma pozwolenia na przyjmowanie na stadionie Ludowym zorganizowanych grup kibiców gości. Bilety na mecz sprzedawane są tylko w Krakowie. Sprzedaż prowadzona będzie do czwartku do godziny 18. Za bilet wstępu i podróż pociągiem w obie strony trzeba zapłacić 35 złotych.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.