REKLAMA
REKLAMA

Magazyn Legioniści - nr 2

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Na początku września ukazał się pierwszy numer magazynu "Legioniści" przygotowanego przez redakcję LegiaLive!. Dziś w Wasze ręce trafia drugie wydanie periodyku. Od teraz również w formie interaktywnego e-booka! Na 32 stronach przedstawiamy najważniejsze wydarzenia kibicowskie i piłkarskie z ostatnich dwóch miesięcy. Ale nie tylko...

Co w środku?
"Od blisko trzech lat dla wielu kibiców winnym wszelkiego zła w Legii jest Mirosław Trzeciak i jego transfery. Czy faktycznie tak jest? A może dyrektor ds. rozwoju sportowego jest tylko ofiarą polityki włodarzy Legii?" - czyli w poszukiwaniu prawdziwej roli Mirosława Trzeciaka.

"Ruch kibicowski na Legii przeżywa kryzys. Od meczu ze Śląskiem Wrocław, rozegranym 14.11.2008 atmosfera na stadionie Legii siadła. Całości dopełniają kolejne eskalacje konfliktu pomiędzy władzami klubu a kibicami. Czy to znaczy, że ruch kibicowski na Legii umiera?" - czyli o sytuacji na trybunach, nie tylko piłkarskich.

"Tragedia - tak jednym słowem można opisać grę Legii w meczach wyjazdowych w obecnym sezonie. Ale czy może być inaczej skoro legioniści na obcych stadionach strzelili zaledwie dwie bramki i wygrali tylko jedno spotkanie? Nic dziwnego, że mają siedem oczek straty do Wisły Kraków" - czyli dlaczego legioniści nie potrafią grać na wyjazdach.

"Sezon 1994/95 był dla Legii niezwykle udany. Nasz klub nie miał sobie równych w lidze, a także w krajowym pucharze. Ponadto zespół latem wywalczył historyczny awans do Ligi Mistrzów, jako pierwszy polski klub w historii. Przed rundą rewanżową sezonu 94/95 nastroje były jednak umiarkowane. Dodatkowo mocno ostudziła je porażka na początku marca z najsłabszą w lidze Wartą Poznań" - czyli powrót do czasów wielkiej Legii.

A oprócz tego:
"Kibicowska jesień" - czyli co się działo na trybunach we wrześniu i październiku.
"Złota rączka" - czyli słów kilka Qbasa o Krzysztofie Dowhaniu.
"Stadion nie do poznania" - czyli jak przez rok zmienił się obiekt przy Łazienkowskiej 3.
"Spragniony bramek" - czyli odrodzenie Marcina Mięciela.
Konkurs dla legionistek.

Polecamy! Czekamy na Wasze opinie, uwagi i propozycje!


Kliknij na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i zapisz na dysku lub obejrzyj w formie e-booka on-line!przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.