Legię przez cały mecz wspierali głośnym dopingiem kibice - fot. Ruda

Koszykówka: Legia 62-90 SKK Siedlce

Nie udało się koszykarzom Legii przełamać serii porażek. W hali na Bemowie podopieczni Wojciecha Kiełbasiewicza ulegli zespołowi z Siedlec 62-90. Legioniści dobrze zagrali tylko w I kwarcie, przegranej 22-25. Później zarysowała się wyraźna przewaga siedlczan. Z powodu kontuzji tylko pół meczu w drużynie SKK zagrał dobrze znany warszawskim kibicom, Kamil Sulima. Przez cały mecz Legię dopingowało ponad 120 fanów, którzy w drugiej połowie zaprezentowali flagowisko. Kolejny mecz na Bemowie w przyszłą sobotę o 19. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Rudej

Fani Legii mimo bardzo wysokiej porażki swój zespół dopingowali do samego końca. Jutro bardziej obszerny materiał video z meczu.