Viareggio Cup: Juventus Turyn 3-0 Młoda Legia

Woytek, źródło: RAISport - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia przegrała w pierwszym spotkaniu turnieju Viareggio Cup z Juventusem Turyn 0-3. Już do przerwy Włosi prowadzili 2-0 po golach Ciro Immobile. Legia miała szansę na doprowadzenie do remisu, ale rzutu karnego za faul na Rafale Wolskim nie wykorzystał Damian Zbozień. Po przerwie z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Lisowski. Trzeci gol dla "Juve" padł w 80. minucie po uderzeniu Raffaele Alcibiade. W turnieju grają piłkarze do lat 20.

Kolejny mecz legioniści rozegrają z Livorno w środę o 15:00. W drugim meczu grupowym Vicenza pokonała Livorno 4-2.