Hokej: Legia 6-2 MMKS Nowy Targ

Mishka - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii odrobili stratę trzech goli z piątkowego meczu w Nowym Targu i wywalczyli trzecie miejsce na koniec sezonu. Warszawianie po pierwszej tercji prowadzili 2-1. Druga zakończyła się takim samym rezultatem. W ostatniej odsłonie legionistom udało się jeszcze zdobyć dwie bramki! Decydujący gol padł na niewiele ponad minutę przed końcem spotkania, ale początkowo nie został uznany przez sędziego. Po analizie zapisu video sędzia jednak bramkę uznał. Przez cały mecz kibice głośnym dopingiem zagrzewali naszych zawodników do walki. Więcej informacji w dziale Hokej.