ME: Odra Wodzisław 2-2 Legia

źródło: odra.wodzislaw.pl - Wiadomość archiwalna

Spotkaniem w Świerklanach Dolnych Młoda Legia rozpoczęła wiosenne zmagania w Młodej Ekstraklasie. W sobotnim meczu podopieczni Banasika i Strejlaua zremisowali z Odrą 2-2. Legioniści objęli prowadzenie w 37. minucie po trafieniu Adama Banasiaka. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą za sprawą Matulevičiusa.

W 55, minucie wodzisławianie skutecznie egzekwowali rzut karny. Gdy wydawało się, że Odra zdobędzie komplet punktów, Michał Efir doprowadził do wyrównania w ostatniej minucie gry. W spotkaniu zadebiutowało oficjalnie trzech graczy Akademii Piłkarskiej - Domonik Furman, Michał Kopczyński i Cezary Michalak.

Młoda Odra 2-2 (1-1) Młoda Legia
0-1 37 min. Adam Banasiak
1-1 45 min. Deivydas Matulevičius
2-1 55 min. Jacek Bańczyk - karny
2-2 90 min. Michał Efir

Odra: Łobaczewski, Seretiuk, Magdoń, Bańczyk, Mójta (46' Chwalibogowski), Polak, Jary, Sikorski (86’ Młynek), Sobik, Hanzel (65' Nikel), Matulevicius (46' Chmiest)

Legia: Gostomski, Widejko, Lisiecki, Michalak, Lisowski (63’ Efir), Augustyniak, Łukasik (46' Furman), Koziara (46' Kopczyński), Wasikowski (68' Kamiński), Banasiak, Górski

Żółta kartka: Magdoń