Wypożyczeni: "Jędza" lepszy od Skaby

Fumen - Wiadomość archiwalna

Czterech piłkarzy, którzy są wypożyczeni z Legii, wybiegli w ten weekend na ligowe boiska. Okazję do spotkania mieli Artur Jędrzejczyk z Wojciechem Skabą, których ekipy mierzyły się ze sobą. Po spotkaniu powody do radości miał młody obrońca. Ponadto pełny mecz zanotował Martins Ekwueme, a Adrian Paluchowski pojawił się na placu gry od początku drugiej połowy.

Wypożyczeni legioniści
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Ruchem Chorzów
Jędrzejczyk Artur (Korona Kielce) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Polonią Bytom. Ukarany żółtą kartką
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Piastem Gliwice
Majkowski Kamil (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z GKP Gorzów Wielkopolski
Małkowski Łukasz (Ruch Radzionków) - runda wiosenna II ligi zachodniej rusza 13 marca
Paluchowski Adrian (Piast Gliwice) - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z GKS Bełchatów
Skaba Wojciech (Polonia Bytom) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - runda wiosenna II ligi zachodniej rusza 13 marca