Młoda Legia odpadła z rozgrywek Pucharu Polski - fot. Raffi

PP: Orzeł Wierzbica 2-1 Młoda Legia

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Druga drużyna Legii Warszawa odpadła z Pucharu Polski. W Wierzbicy młodzi legioniści przegrali z miejscowym Orłem 2-1. Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie po strzale Michała Kocona. W 81. minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Pogonowski po podaniu Wasikowskiego, jednak już dwie minuty później Wydra został trafiony w rękę w polu karnym i Sebastian Stąpór pewnie wykorzystał jedenastkę.

Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Raffiego

W spotkaniu dzisiejszym wystąpili gracze, którzy zagrali mało albo w ogóle w spotkaniu wtorkowym z Koroną Kielce. Oprócz tego debiuty zaliczyło trzech zawodników Młodych Wilków - obrońcy: Marcin Bochenek i Maciej Wydra oraz napastnik Jakub Rozwandowicz.

Orzeł Wierzbica 2-1 (1-0) Młoda Legia
1-0 - 10 min. Kocon
1-1 - 81 min. Pogonowski
2-1 - 83 min. Stąpór (karny)

Legia: Osuch - Bochenek, Breś (74' Koziara), Wydra, Widejko - Mikołajczak, Łukasik (68' Pogonowski), Kopczyński, Starek (55' Wasikowski) - Kamiński (46' Rozwandowicz), Rosłoń

rezerwa: Szumski, Efir

żółta kartka: Pogonowski