UKS Łęczyce 82-71 Legia

Koszykarze Legii, grający mocno rezerwowym składem przegrali dziś w dalekich Łęczycach 71-82. "Szkoda, bo przez ponad 30 minut mecz był bardzo wyrównany" - mówi LegiaLive! trener Robert Chabelski. Legioniści, grający bez pięciu graczy (Stasiaka, Świecha, Zajączkowskiego, Łapińskiego i Chojeckiego) na 10 minut przed końcem przegrywali zaledwie trzema punktami. W końcówce gospodarze zaczęli skutecznie grać z kontry i powiększyli swoją przewagę. Kolejny mecz Legia zagra w sobotę o 16:30 z AZS-em Olsztyn na Bemowie. "Będziemy gryźć parkiet, bo ten mecz musimy wygrać, aby się utrzymać" - mówi Chabelski.