Legia 66-95 Rosa-Sport Radom

Koszykarze Legii ulegli we własnej hali drużynie RosaSport Radom 66-95. Legioniści świetnie rozpoczęli spotkanie od prowadzenia 9-0. Niestety pod koniec pierwszej kwarty na prowadzenie wyszli goście. Jeszcze w III kwarcie Legia zmniejszyła straty do 10 punktów, ale w kolejnych kilkunastu minutach zdecydowanie przeważała drużyna zajmująca drugie miejsce w lidze. Najwięcej punktów dla wojskowych rzucił Zajączkowski - 14. W hali na Bemowie, wzdłuż boiska, pojawiły się banery nowego sponsora drużyny, firmy U....

Kolejne spotkanie w Warszawie już w najbliższy czwartek o 17 z Księżakiem Łowicz.