Legia 2-3 Gwardia Szczytno

- Wiadomość archiwalna

O godzinie 16. rozpoczął się w Warszawie ostatni decydujący mecz pierwszej fazy play-off między Legią a Gwardią Szczytno. Hala na Ursynowie tradycyjnie wypełniła się po brzegi (ponad 300 osób). Po pierwszym secie nie mieliśmy jednak powodów do radości, ponieważ legioniści przegrali go 23-25. W drugim secie było już zdecydowanie lepiej. Podopieczni Dariusza Kopaniaka ograli gości 25-16.

(aktualizacja 17:00) Trzeci set również zakończył się zwycięstwem Legii, tym razem 25-20. Niestety w czwartym secie górą okazali się siatkarze Grwardii (16-25).

W ostatnim decydującym piatym secie górą byli gwardziści (12-15) i to oni zagrają finale o wejście do Serie B Z AZS II Olsztyn.