Kibice nie będą mieli możliwości parkowania samochodów na stadionowym parkingu - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Parkingi zarezerwowane dla VIP-ów i piłkarzy

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Brak odpowiedniej liczby miejsc parkingowych w okolicy stadionu może się okazać największym problemem nowego stadionu Legii. O tym, że dojazd samochodem na stadion będzie utrudniony wiadomo było od dawna. Pojawiły się nawet pomysły w sprawie budowy dodatkowych miejsc parkingowych w biurowcach, które miałyby stanąć od strony ul. Czerniakowskiej, m.in. na terenie obecnej sekcji strzeleckiej Legii.

Parkingi podziemne pod obecnym stadionem znajdują się na dwóch najniższych poziomach trybuny południowej i wschodniej i mogą pomieścić 800 pojazdów. Wjazd na nie możliwy jest od ulicy Łazienkowskiej.

Niestety parkingi te nie będą dostępne dla kibiców. Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane dla posiadaczy karnetów VIP, piłkarzy i działaczy Legii, a także bardzo ważnych gości zapraszanych przez klub na mecze.

Fani mają do dyspozycji naziemny parking w pobliżu Torwaru, który w czasie imprez odbywających się w hali COS jest zajęty niemal w stu procentach. W czasie sobotniego dnia otwartego mieliśmy namiastkę tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach w okolicach stadionu - tłumy samochodów, które nie mają gdzie zaparkować. Już dzisiaj radzimy, przy okazji czwartkowej prezentacji, a także meczów Legii w nowym sezonie, o wcześniejsze przyjeżdżanie na stadion, ew. pozostawianie pojazdów stosunkowo daleko od Łazienkowskiej.

Wiadomo również, że kibice na stadion nie dojadą dodatkowymi autobusami, bowiem klub nie dogadał się z MZA.
Tak wyglądały okolice stadionu Legii w czasie dnia otwartego - fot. Raffi

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.