REKLAMA
REKLAMA

Czy jest dobrze, czy źle - zabawa na 1916% - zapraszamy wszystkie zgody!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

"W ostatnim czasie kibice Legii nie mają zbyt wiele powodów do radości – forma naszych piłkarzy jest katastrofalna. Nic bardziej mylnego – już 10.10.2010 będziemy świadkami historycznego wydarzenia. Z jednej strony mamy niecodzienną okazję, by realnie pomóc jednemu z nas – Wojtkowi. Przy tej okazji czeka nas jednak również wielkie kibicowskie święto, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Każdy kibic Legii, który nie weźmie w nim udziału będzie miał czego żałować. Filmiki na portalach nie oddadzą tej atmosfery" - zachęcają do przybycia na Łazienkowską legijne grupy kibicowskie.

"Do udziału w naszym święcie zapraszamy nie tylko przyjaciół z Hagi, co jest oczywiste, ale także braci z Elbląga, Sosnowca i Szczecina. To nasz wspólny kibicowski karnawał. Wszak nasze braterstwo to coś więcej, niż drużyny piłkarskie, którym kibicujemy. W najbliższą niedzielę wszyscy widzimy się na trybunach przy Łazienkowskiej 3.Nie dla nas forma zła!

Grupy kibicowskie Legii Warszawa"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.