REKLAMA
REKLAMA

Magazyn Legioniści - nr 6

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W najnowszym numerze magazynu "Legioniści", przygotowanym przez redakcję LL!, mamy dla Was wywiad z Tomaszem Rząsą, jedynym Polakiem, który grał w Den Haag. Ponadto przedstawiamy i analizujemy ostatnie wydarzenia na Łazienkowskiej. 32-stronicowa gazeta dostępna jest w formie interaktywnego e-booka oraz w wersji PDF. Polecamy!

Co w środku?
- WAWA TO LEGIA TOWN! - Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Kazimierz Deyna, współczesna Legia, korupcja i własna przygoda z piłką nożną. To tylko niektóre tematy, o których "Legioniści" rozmawiają z Pablopavo.

- LEGIONISTKI NA OKŁADKI - druga edycja konkursu. Może to właśnie Ty, jako legijna śnieżynka zostaniesz bohaterką naszej sesji fotograficznej i będziesz spoglądała z okładki grudniowego numeru naszego magazynu. Na zgłoszenia czekamy do 31 października pod adresem: sniezynki@legialive.pl

- SEKCJA BOKSERSKA - Zaczynali w spartańskich warunkach, ale wychowali wielu mistrzów. Kto? Oczywiście bokserzy Legii! Wspominamy czasy świetności sekcji bokserskiej.

- KIBIC NIEJEDNO MA IMIĘ - Jesteś chuliganem, ultrasem, szalikowcem? A może łatka piknika i normalnego pasuje do Ciebie najlepiej? Wiele osób trudzi się by scharakteryzować osoby pojawiające się na stadionach. Efekty ich pracy bywają ciekawe.

A oprócz tego:

- felieton Qbasa
- Protest 1995
- Dwa lata w oczekiwaniu na umowy!
- Budowanie wielkiej Legii? - analiza transferów


Kliknij na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i zapisz na dysku lub obejrzyj w formie e-booka on-line!przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.