REKLAMA

100-lecie Polonii na stadionie Legii?!

Woytek, źródło: wp.pl - Wiadomość archiwalna

W lipcu Polonia Warszawa będzie obchodziła setną rocznicę powstania klubu. Józef Wojciechowski, właściciel klubu, chciałby, by obchody zostały zorganizowane na stadionie Legii - informuje Wirtualna Polska. Obchody jubileuszu powstania "Czarnych Koszul" zaplanowane zostały na 23 lipca. Polonia ma wówczas rozegrać mecz towarzyski z jednym z zespołów z Ameryki Południowej.

Wiadomo, że Polonia najchętniej rozegrałaby to spotkanie na Stadionie Narodowym. Jednak na jego otwarcie trzeba jeszcze długo poczekać. Powstał więc pomysł, by zorganizować imprezę na stadionie warszawskiej Legii.

"Złożyliśmy już odpowiedni wniosek do wojewody mazowieckiego i oczekujemy, że impreza zostanie zorganizowana na stadionie Legii. Przecież podobne obchody klub z Łazienkowskiej obchodził w przeszłości przy Konwiktorskiej" - powiedział prezes Polonii Józef Wojciechowski, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.