Drogi zarządu Legii i trenera coraz bardziej się rozchodzą - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Miklas jedno, Skorża drugie - wciąż zgrzyta

Woytek - Wiadomość archiwalna

Wszystko wskazuje na to, że napięcie na linii zarząd klubu - sztab szkoleniowy ciągle rośnie. Maciej Skorża po sparingu z Żalgirisem Wilno stwierdził, że faworytem dwumeczu el. Ligi Europy są Turcy, natomiast w rozmowie z legia.com wiceprezes Leszek Miklas powiedział: "Losowanie uważam za wymarzone. Trafiliśmy na teoretycznie najsłabszy zespół, z tych, które mogliśmy wylosować". Dziś Skorża kolejny raz nie zgodził się z tą opinią.

"Nie zgadzam się z opinią prezesa, że trafiliśmy na najłatwiejszego przeciwnika z możliwych. Sądzę, że były przynajmniej dwie drużyny słabsze od Gaziantepsporu, ale teraz to już nieważne. Nie zastanawiam się nad tym" - powiedział podczas konferencji prasowej w Gaziantep.

Miklas wyraźnie zasugerował, że drużyna jest silniejsza niż w poprzednim sezonie i "teraz wszystko w rękach sztabu szkoleniowego". Może to oznaczać, że w przypadku niepowodzenia dojdzie do zmian personalnych w klubie.

SONDA: Czy Legia wyeliminuje Gaziantepspor?


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.