Reprezentacja Polski podczas Euro 2012 może trenować na stadionie Legii - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Reprezentacja Polski na Euro będzie trenować na Legii?

Bodziach, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Wiele wskazuje na to, że reprezentacja Polski podczas przyszłorocznych Mistrzostw Europy trenować będzie na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej. Dyrektor reprezentacji Polski cały czas szuka bazy treningowej i noclegowej dla podopiecznych Franciszka Smudy.

Początkowo wydawało się, że Polacy zamieszkają w Grodzisku Wielkopolskim. Obecnie trwają rozmowy w Warszawie, gdzie Polacy zagrają dwa z trzech meczów fazy grupowej. Dyrektor reprezentacji Polski,Konrad Paśniewski przyznaje, że prowadzone są rozmowy z warszawskim hotelem Hyatt, gdzie na potrzeby kadry miałoby zostać wydzielone jedno piętro hotelu i osobna sala do posiłków.

Polacy w przypadku noclegów w Warszawie zapewne zdecydują się na treningi na stadionie Legii, zamiast jeździć do podwarszawskiego Sulejówka. "Żadnych formalnych rozmów w tej sprawie nie prowadzimy" - mówi jednak Marek Drabczyk, członek zarządu Legii. "Negocjacje trwają, ostateczna decyzja nie zapadła" - mówi o bazie polskich piłkarzy podczas Euro Konrad Paśniewski.

Możliwe, że wybór ośrodka przygotowawczego nastąpi po losowaniu grup turnieju finałowego, czyli po 2 grudnia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.