Legioniści na Ochocie - fot. Gacek / Legionisci.com

Koszykówka: MKS Ochota 62-64 Legia

Zaledwie dwoma punktami wygrali koszykarze Legii Warszawa z zespołem MKS Ochota. Po pierwszej kwarcie prowadzili gospodarze, do przerwy był remis 34-34. W trzeciej części gry przewagę osiągnęli legioniści, ale ta została zniwelowana w czwartej kwarcie. Ostatecznie nasi zawodnicy, po bardzo zaciętym meczu, zachowali komplet zwycięstw. Dla Ochoty porażka oznacza koniec szans na awans do turniejów ogólnopolskich o II ligę.

Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Hagiego

Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Gacka

Legia zagrała dziś m.in. bez Kuby Miatkowskiego, który narzeka na uraz kolana. Miejmy nadzieję, że ten okaże się niegroźny i "Miatek" będzie do dyspozycji trenerów w najbliższych meczach, szczególnie w Ostrowi.

Legię przez całe spotkanie dopingowało ok. 70 osób. Po meczu kibice odśpiewali z koszykarzami "Warszawę" i podziękowali im za zwycięstwo.

Kolejne spotkanie Legia rozegra w najbliższy czwartek o 20:30 w Grójcu i w sobotę o 18 w Ostrowi Mazowieckiej. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

Deklaracje członkowskie
Osoby, które chcą regularnie wspierać sekcję koszykówki mogą zostać przyjęte w poczet członków wspierających SKF Zieloni Kanonierzy. Aby otrzymać deklarację, wystarczy wysłać maila na adres koszykowka@legionisci.com. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia.

Zachęcamy wszystkie firmy do reklamowania się podczas meczów koszykarskiej Legii. Sekcja koszykówki umożliwia reklamę zarówno na strojach drużyny, bandach reklamowych wokół parkietu, biletach, jak i banerach reklamowych w hali. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem koszykowka@legionisci.com