REKLAMA

Dzień dziecka na Legii z reprezentacją Polski

Woytek, źródło: Biuro Prasowe KP Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Z okazji Dnia Dziecka Polski Związek Piłki Nożnej i Legia Warszawa przygotowali niespodziankę dla najmłodszych kibiców. 1 czerwca, w przeddzień meczu z Andorą, trening reprezentacji Polski będzie otwarty dla dzieci, na które czekać będą tego dnia przy Łazienkowskiej 3 liczne atrakcje i upominki.

"Serdecznie zapraszam na stadion Legii. Warto przyjść ze swoją pociechą, aby zobaczyć najlepszych polskich piłkarzy przed Euro 2012. Chcemy żeby kadra Franciszka Smudy była jak najbliżej kibiców, a w tym wyjątkowym dniu miło nam będzie spotkać się z najmłodszymi fanami" – mówi Agnieszka Olejkowska, Rzecznik prasowy PZPN.

Trening zaplanowany jest na godz. 17:00. Wstęp na stadion od godz. 16:15. Dla dzieci i ich opiekunów otwarta będzie trybuna wschodnia (wejścia B2 i C2 od strony ulicy Czerniakowskiej). Malowanie twarzy, plakaty reprezentacji to niektóre z atrakcji szykowanych przez organizatorów, planowane są również konkursy i zabawy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.